top of page

BUON'ARTE
MİMARLIK VE

RESTORASYON

2020 yılında Y. Mimar Merve Nur SELVİ  tarafından İzmir'de kurulmuştur. Özgün tasarımlarıyla; kullanıcılarının ihtiyaçlarına uygun, estetik değeri yüksek, kaliteli ve fonksiyonel mekanlar üretmeyi amaçlayan firma, mimari tasarım hizmetinin yanı sıra restorasyon ve renovasyon hizmetleri ve anahtar teslim projelere kadar, uygulama sürecinin takibini uzman ve yüksek donanımlı ekibiyle yürütmektedir.

ekibimiz

Ev Planı İncelemesi

restorasyon uzmanı y. mimar

merve nur selvİ

1997 yılında İzmir'de doğdu. 2015 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi, Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi, Mimarlık Bölümünde başladığı mimarlık eğitimini 2020 yılında şeref öğrencisi olarak tamamladı. 2022 yılında İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Bölümü "Mimari Restorasyon" tezsiz yüksek lisans programını yüksek şeref öğrencisi olarak tamamladı. Bitirme projesini "Kerpiç Yapıların Yapım Tekniklerinin Koruma Durumu Üzerindeki Etkileri" adlı çalışmasıyla tamamladı. 2020 yılından beri kurucusu olduğu Buon'arte Mimarlık bünyesinde mimarlık yapıyor. 

Mimar

proje müdürü

mustafa selvİ

1972 yılında İzmir'de doğdu. 2012 yılından beri inşaat sektöründe sayısız proje tamamlamış, Selvi İnşaat şirketinin kurucusu ve müteahhiti olarak hizmet vermiştir.

2020 yılından beri Buon'arte Mimarlık bünyesinde proje müdürlüğü yapmaktadır.

Fonksiyonel, kullanışlı ve özgün mekanların hem tasarım sürecinde hem uygulamasında müşteri menuniyetini ön planda tutarak inşaat sektöründeki tecrübeleriyle fark yaratmaktadır.

bottom of page